GÜVENLİ ÖDEME

 

SSL Sertifikası

 

Kredi kartı alışverişlerinde 128 bit SSL Güvenlik Sertifikası kullanılmaktadır.. Bu güvenlik sistemi ile kredi kartı işlemi sırasında kart bilgilerinin üçüncü şahıslar tarafından görülebilmesi söz konusu değildir.

 

Alışverişiniz yaptığınız esnada tüm dünyada geçerliliği olan SSL güvenli iletişim protokolünün bulunduğu HTTPS://www.wehomy.com adresinde işlem yapılmaktadır.

 

Bu SSL güvenlik protokolü ile sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilmekte olup bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması imkansızdır. Kart numaranız da sizden başka kimse tarafından görüntülenememektedir.

 

Üstelik kredi kartı bilgileriniz para transferi işleminde anlaşmalı bulunduğumuz bankalar sayesinde dünya standarttı olan SET protokolünden de geçmektedir.

 

Kredi Kartı Güvenliği

 

Müşterilerimizin güvenliği açısından, alışveriş sırasında kullandıkları kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimizde ve veri tabanımızda kayıtlı olarak tutulmamaktadır.

 

SSL ve SET güvenlik protokolleri sayesinde wehomy.com ve de anlaşılmış olan banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmaktadır.Bu sayede kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olur. Bu sistem sayesinde WEHOMY sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez. Ayrıca da kredi kartı sahiplerinin diğer alışverişlerinde olduğu gibi internet alışverişlerinde de kesinlikle itiraz hakkı mevcuttur.

 

Kişisel bilgilerin her türlü suiistimale açık bir şekilde taşındığı güvensiz sitelerden korunmak için kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfa adreslerinin http'den https'e dönüştüğünü ayrıca Internet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın sol alt köşesinde kilit; Firefox ve Netscape kullanıyorsanız sağ altta kilit veya anahtar ile mavi çizgiden oluşan ikonların görüntülendiğinden emin olmalısınız.